תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

לימודי גבס וצבע

מי שנעזר בשירותיו של מעצב פנים או אדריכל יודע עד כמה הגבס הוא חומר שאהוב עליהם בכל הנוגע לתכנון ועיצוב. עבודות הגבס והצבע מתפתחות לשלל כיוונים שונים ומאפשרות למעצבים לעשות בהן שימוש מתקדם וחדשני ביותר

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.

לא כל אחד יכול לעבוד בגבס וצבע וכדי להיות מומחה ומקצועי בתחום יש לעבור קורס שיכשיר אתכם לכך. מכללת מלט"ש מציעה למתעניינים בתחום קורס מומחה גבס שמועבר באמצעות שיטות לימוד חדשניות וכן עבודה מעשית במעבדה. בנוסף לכך תמצאו קורס איטום וצבע שהוא המקיף והמקצועי ביותר בתחום. הלימודים במלט"ש הם מקיפים ומועברים ע"י טובי המרצים ואנשי השטח.

קורס מומחה גבס וצבע
מומחה גבס הוא אדם מקצועי שמכיר גם סוגי חומרים וגם מגוון רחב של סוגי עבודות. זה אומר שהוא יכול לבצע פעילויות מורכבות בגבס כמו הנמכת קירות, בניית מדפים, בניית מזנונים, עבודות צבע ושפכטל ועוד אי אלו פעולות עיצוב ובנייה שונות. תכנים אלו ועוד אלו בדיוק הדברים שנלמדים בקורס מומחה צבע במכללת מלט"ש. מדובר בקורס מקיף ומקצועי שמועבר ע"י טובי המומחים ומכשיר את הלומדים בו לכל מה שעליהם לדעת כדי לשמש כמומחי גבס וצבע.

לימודי גבס בצפון
בצפון, כמו בשאר חלקי הארץ, הבינו מזמן את היתרונות שיש לגבס בעיצוב ובתכנון בתים ומבנים. מסיבה זו, למומחי הגבס והצבע מצפה שפע של עבודה בתחום. מי שמתעניין בתחום מוכרח להתמקצע בו כדי להיות מסוגל לבצע שלל עבודות מורכבות ופשוטות כאחד. אין צורך להרחיק עד למרכז על מנת להתמקצע בתחום משום שניתן לעבור הכשרה מקיפה בסניף הצפוני של מכללת מלט"ש. בסניף שבחיפה תמצאו קורס מומחה גבס, וכן קורסים נוספים, שמתאימים גם לבעלי נסיון וגם לחסרי נסיון.

קורס איטום וצבע
תחום הצבע, בדיוק כמו הגבס, הוא תחום שמשתכלל ומתפתח עם השנים לשלל כיוונים שונים. אם בעבר כל אחד היה יכול לשמש כצבעי הרי שכיום המצב ממש לא כך. עבודות הצבע הפכו להיות מורכבות יותר ויותר ובהחלט נדרשת הכשרה מתאימה כדי לשפר את רמת המקצועיות. במכללת מלט"ש ישנו קורס איטום וצבע שכולל מגוון נושאי לימוד מקיפים ומתקדמים ביותר. בניהם תוכלו למצוא: צביעה וחידוש דלתות, צביעת ריהוט גן, איטום קירות וחדרים רטובים ועוד ועוד.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם