תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

לימודי מנעולנות בישראל

דמיינו את הסיטואציה הבאה: חורף, גשם שוטף. זוג קשישים נתקע מחוץ לדלת ביתו ללא מפתח

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.

הם מזמינים פורץ מנעולים והוא מגיע לביתם. לא עוברות שתי דקות והוא פורץ את המנעול ומכניס את הזוג לביתם החמים. תושבי הבניין מריעים לו ובין רגע הוא הפך לגיבור מקומי. התרגשתם מעט? רוצים גם אתם להיות הגיבורים האלו? בואו ללמוד קורס מנעולנים ותקבלו הזדמנות גם לעזור לאנשים במצוקה וגם להנות מעבודה מאתגרת ומאוד מגוונת. במכללת מלט"ש ניתן ללמוד קורס מנעולן מקצועי ומקיף שיכשיר אתכם לפרוץ לרכבים, כספות, דלתות וכל מה שבא ליד.

קורס מנעולן מוסמך
פריצה באופן חוקי אמנם נשמעת מעט אבסורדית, אבל ברגע שתעברו הסמכה להיות מנעולנים בהחלט תוכלו לשמש כפורצים חוקיים. מנעולנים מוסמכים יכולים לעבוד במגוון רחב של משרות ותפקידים ולהשתלב לשוק העבודה במקצוע טכני מבוקש ומעניין. לימודי מנעולנות לומדים רק במקום שיכשיר אתכם במקצועיות ויעניק לכם בתום הלימודים תעודה שתאשר שאתם מנעולנים מוסמכים. מכללת מלט"ש הוא מקום כזה.

קורס מנעולנים לאנשים עובדים
מכללת מלט"ש מתאימה במיוחד לאנשים שמעוניינים לרכוש מקצוע והסמכה אך לא יכולים לוותר על עבודתם הנוכחית. לימודי המנעולנות במלט"ש הינם בשעות הערב ולכן מאפשרים לסטודנטים להמשיך לעבוד במהלך הלימודים. משך הלימודים הוא כחמישה חודשים כאשר בסופם תקבלו תעודה, במידה ותעמדו בתנאים.

לימודי מנעולנות בדרום
תושבי הדרום שמעוניינים לרכוש הסמכה בתחום המנעולנות ממש לא צריכים להרחיק עד למרכז לשם כך. למכללת מלט"ש ישנו סניף דרומי בבאר שבע ובו ניתן לרכוש את מקצוע המנעולן. הלימודים כוללים תכנים רבים בניהם מנעולנות רכב, שכפול מפתחות, פריצת מנעולים וכספות, קודים ועוד ועוד. הלימודים מועברים ע"י טובי המרצים וכוללים הן הרצאות פרונטאליות והן עבודה מעשית.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם