תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

הכנה למבחני התמ"ת לימודי גז

טכנאי גז הוא מקצוע שדורש אחראיות רבה. האחראיות היא כל-כך רבה עד כי אדם המשמש כטכנאי גז חייב לעבור מבחן של משרד התמ"ת, שרק לאחריו הוא מקבל את ההסמכה

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.

רק טכנאי גז מוסמך רשאי להתקין גז, לתקן ולטפל בבעיות מורכבות בתחום הגז. אצלנו במכללת מלט"ש תוכלו ללמוד קורס טכנאי שירות לגז, קורס מקצועי ומקיף שיכין אתכם בצורה הטובה ביותר גם למבחני התמ"ת וגם לעבודה בשטח.

הכשרת טכנאי גז
ישנם מקומות רבים בהם ניתן ללמוד את רזי טכנאות הגז, אולם לא כל מוסד יכשיר אתכם בצורה הטובה למבחני ההסמכה של התמ"ת. כאשר בוחרים מוסד לימודים, יש לוודא שתכני הלימוד משיקים לאלו שבהם עוסק המבחן כדי שתוכלו בתום הלימודים לעבור בהצלחה את המבחנים. קורס טכנאי גז במכללת מלט"ש מועבר ע"י טובי המרצים והוא שיכשיר אתכם לשמש כאנשי מקצוע מיומנים שיכולים לפתור בעיות מורכבות ביותר.

הסמכה של התמ"ת לעבודה בגז
מבחני ההסמכה של התמ"ת הם הדבר היחיד שיאפשר לכם לשמש כטכנאי גז מורשים, במידה ותעברו אותם. מדובר בסמכות הבלעדית במדינה שקובעת מי רשאי לשמש כטכנאי גז ומי לא. קורס טכנאי שירות לגז במכללת מלט"ש כולל הכרות עם מערכות הגז השונות, האביזרים הנילווים, התקנים הרלוונטים ועוד. בנוסף לרקע טכני ולעבודה מעשית, הקורס מכשיר בצורה הטובה ביותר למבחני התמ"ת שנותנים הסמכה לעבודה בגז.

הכנה למבחני גפ"ם
גפ"ם הם ראשי התיבות של הביטוי גז פחמימני מעובה. זהו נושא נרחב הכולל בתוכו מספר תחומים בגז. מתקיני גפ"ם עוסקים בכל מיני עבודות שונות, חלקן מורכבות יותר וחלקן מורכבות פחות. מה שכן, כדי לשמש מתקין גפ"ם או טכנאי גפ"ם יש לעבוד מבחני הסמכה, שרק לאחריהם תקבלו את הרישיון לעסוק בתחום.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם