תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

הכשרה מקצועית למבוגרים

זה בכלל לא משנה בני כמה אתם, מה שמשנה הוא כמות הרצון והמוטיבציה שברשותכם. הכשרה מקצועית ניתן לעבור בכל גיל! ניתן לרכוש מקצוע חדש לאחר מיצוי של הראשון, פרישה מוקדמת, שחרור מקבע או בגלל כל סיבה אחרת.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.

במכללת מלט"ש מבינים את הכוח, האיכויות והמוטיבציה שיש לכם, המבוגרים, ומזמינים אתכם לעבוד הכשרה מקצועית אצלנו. ניתן למצוא מגוון רב של מסלולי לימוד מקצוע שיאפשרו לכם להשתלב מחדש במעגל העבודה.

לימוד מקצוע לאחר פרישה
ישנם מקומות עבודה שבהם גיל הפרישה הוא מאוד מאוד מוקדם. כל-כך מוקדם עד שבעת הפרישה הפורשים עדיין בשיא כוחם וממש לא בשלים לשבת בבית. אותם אלו שפרשו מוקדם ממקום עבודתם, יכולים ללמוד מקצוע חדש ולהתחיל לעבוד בו, להתקדם ולהתפתח. פרישה מעבודה אינה משמעותה לשבת בבית! ניתן למנף זאת ולעבור הכשרה מקצועית בתחום חדש ומעניין, לא פחות מהקודם.

קורסים מקצועיים להסבה מקצועית
לעבוד באותו מקצוע במשך כל החיים אינו דבר פשוט, ומעטים הם אלו המסוגלים לכך. הסבה מקצועית היא פתרון נהדר לאלו החשים בתחושת מיצוי ושחיקה מהמקצוע הקודם שלהם, אך עדיין מעוניינים להיות חלק ממעגל העבודה. במכללת מלט"ש תמצאו קורסים מקצועיים שמתאימים להסבה מקצועית, קורסים מעניינים ופרקטיים שיאפשרו לכם לרכוש מקצוע חדש ולהשתלב בשוק העבודה רעננים ומלאי מוטיבציה.

לימודי מקצוע לאדם מבוגר
אדם מבוגר עשוי להיות עובד טובה בהרבה מאדם צעיר. נסיון החיים העשיר, המחוייבות והמסירות הם שהופכים אותו לכזה. מעסיקים רבים מאמינים בכך ולכן כיום גם אנשים מבוגרים יכולים ללמוד מקצוע, ולהנות ממגוון הזדמנויות להשתלב במקומות העבודה השונים. במכללת מלט"ש קיימים מסלולי לימוד מקצוע המתאימים לאנשים בכל גיל, חומרי הלימוד תוכננו בקפידה ומועברים ע"י טובי המרצים.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם