תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

קורס טכנאי מובייל במרכז

הסמארטפונים והאייפונים כבר מזמן כבשו את השוק, ובהתאם לכך קם לו מקצוע מבוקש לא פחות - הלוא הוא טכנאי הסלולר: לאחר קורס מקצועי של מספר חודשים בסניף תל-אביב של מכללת מלט"ש הוותיקה, תוכלו גם אתם לא רק להחליק את האצבע על מנת לשלוח הודעות ולשחק באפליקציות

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.

טכנאי סלולר בתל-אביב
על מנת להתקבל ללימודים של קורס טכנאי מובייל, דרישות הקדם עומדות נכון להיום על 11 שנות לימוד וריאיון אישי בלבד. משך הקורס משתנה בין חמישה לשבעה חודשים, כאשר הוא תלוי ברמת הידע הקודם שלכם בחשמל ואלקטרוניקה (במידה ואינכם בקיאים בנושאים הללו - אז זמן הקורס הוא כאמור שבעה חודשים). יש אפשרות לבחור בין קורס ערב לקורס בוקר, יש צורך להיות נוכח במרבית השיעורים, ניתנים תרגילים להגשה על מנת לדעת בצורה יותר טובה את הנלמד בכיתה ויש צורך לעבור מבחנים שונים גם כן. בסוף התהליך, במידה ועברתם הכל בצורה חלקה, תוכלו לקבל תעודה מקצועית אשר יכולה להעניק לכם מקצוע לכל דבר ועניין!

מה לומדים כטכנאי סלולר?
במטרה להסמיך אתכם באופן מקצועי כטכנאי סלולר במעבדה, ניתן ללמוד באופן תיאורטי על ערוצי תקשורת שונים, על תקשורת אנלוגית וספרתית, בסיס קליטה ושידור, על ההבדלים בין סוגי הרשתות השונות ועל אפנון אותות בתור התחלה. מעבר לכך, על מנת באמת לתת לכם את היכולת לעבוד באופן מעשי במעבדה ניתנת גם האפשרות לעבוד ולהתנסות מול מכשירים ניידים חכמים, על שלל בעיותיו הידועות והידועות פחות.

כרטיס כניסה לעולם מעבדות הסלולר
אם אתם מחפשים דרך להיכנס לתחום הסלולר כטכנאי מעבדה - קורס טכנאי מובייל במרכז מטעם מכללת מלט"ש זהו המקום להתחיל ממנו! אנו מכשירים בשנה עשרות תלמידים בקורס מקצועי ובאמצעותו רבים כבר פתחו מעבדות פרטיות משל עצמם, או שהם עובדים במקומות כאלו כשכירים או לחלופין הם נכנסו מזמן לחברות הסלולר השונות כעובדים מבפנים, המתקנים מכשירי סמארטפון ואייפונים למיניהם.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם