תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

טכנאי מחשבים, מובייל ומה שבינהם

טכנאי מחשבים וסלולאר הפכו עסוקים ומבוקשים ביותר והם ממש בגדר מלאכים עבור האנשים שמתמודדים עם תקלה במכשירם. במכללת מלט"ש תמצאו קורס מקיף ומקצועי שיכשיר אתכם להיות טכנאי מחשבים, סלולארים, טאבלטים ועוד

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.

בקורס טאבלטים וסמרטפונים של מכללת מלטש תלמדו את רזי המקצוע ממומחים בעלי נסיון, ותוכלו גם אתם "להציל חיים" של הרבה אנשים.

קורס תיקון פלאפונים
מעבדות תיקוני פלאפונים צצו בשנים האחרונות כפטריות אחרי הגשם ונדמה כי לכולם יש עבודה רבה. ככה זה שהניידים הפכו עבורנו לחלק בלתי נפרד מהגוף. לא כל אחד יכול לשמש כטכנאי מכשירים סלולארים, אלא רק אלו שעברו הכשרה מתאימה וברשותם הידע והכלים לפתרון בעיות שונות במכשירים. במכללת מלט"ש הבינו מזמן את הצורך בטכנאים מקצועיים ופתחו קורס שיכשיר אתכם לתקן מכשירים סלולאריים במקצועיות וביעילות.

לימודי טכנאות מובייל ומחשבים לחסרי נסיון
צעירים שרוצים לעסוק בתחום המובייל עשויים למצוא עבודה רבה בתחום. אלא שלפני שפונים לעיסוק בתחום חשוב מאוד לעבור הכשרה מקצועית מתאימה. הכשרה מקצועית בתחום תהפוך אתכם למבינים גדולים ותיתן לכם את כל הידע הטכנולוגי כדי לפתור תקלות ובעיות במכשירים השונים. אם אין לכם כל נסיון בתחום תוכלו להשתלב בלימודי טכנאות מחשבים ומובייל במכללת מלט"ש ולסיים את הלימודים כשאתם מכירים את התחום ויכולים לעסוק בו ללא חשש.

מה לומדים בקורס טכנאי סלולאריים וטאבלטים?
קורס טכנאי סלולאר וטאבלטים במכללת מלט"ש מתאים עבור מי שמעוניין לרכוש את הידע והכלים כדי לעסוק בתחום. בקורס תלמדו תכנים רבים ומגוונים מעולם התקשורת,  ותדעו לתפעל תקלות במגוון רחב של מכשירים. הקורס כולל גם לימודים עיוניים אך גם כאלה מעשיים שיכשירו אתכם לפתור תקלות בשטח הלכה למעשה. בתום הקורס תוכלו לשמש כטכנאים מקצועיים בעלי הכשרה ותוכלו לעבוד במגוון רב של מקומות.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם