תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

ניהול מחסן - גם לפה המחשבים הגיעו

אם בעבר ניהול מחסן דרש דף, עט והרבה סדר הרי שכיום המצב ממש לא כך. המחסנים הפכו ממוחשבים לחלוטין ובפני מנהלי המחסן עומדים אתגרים חדשים ומעניינים. לא משנה מהו גודל המחסן שלכם, חשוב שינהלו אותו אנשים מקצועיים ומיומנים בעלי כלים טכנולוגיים מתקדמים שינהלו את ה

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.

במכללת מלט"ש תמצאו קורס ניהול מחסן ממוחשב, קורס שיעניק לכם ידע טכנולוגי, מיומנויות וכלים לוגיסטיים מורכבים שיעזרו לכם להוביל את העסק קדימה.

קורס ניהול מחסן ממוחשב
בין אם אתם כבר עובדים כמחסנאים ובין אם אתם רוצים להיכנס לתחום, תצטרכו לעבור הכשרה מתאימה. תוכלו ללמוד במכללת מלט"ש קורס ניהול מחסן ממוחשב. במהלך הקורס תלמדו על מערכות ניהול מלאי, ניהול תוצרת, בטיחות ועוד תכנים שחשובים לאין שיעור בניהול מחסן. הקורס במכללת מלט"ש הוא בפיקוח ארגון הרכש והלוגיסטיקה בישראל ועומד בתנאים המחמירים שלו. בתום הקורס תהיו בקיאים ברזי ניהול המחסן הממוחשב ותוכלו לנהל ביעילות ובמקצועיות כל מחסן.

לימודי ניהול מחסן לצעירים משוחררים חסרי נסיון
כיום ניתן למצוא מגוון עבודות בתחום של ניהול מחסן. לכל בית עסק, ולו הקטן ביותר, ישנו מחסן ובו נמצאת התוצרת של העסק. על צעירים משוחררים שמתעניינים בתחום לעבור קורס הכשרה מקצועית של ניהול מחסן ממוחשב כדי להצליח בניהול המחסן ולעמוד ביעדי העסק. גם אם אתם חסרי כל נסיון בתחום תוכלו להצטרף לקורס במכללת מלט"ש ותסיימו אותו כשברשותכם כל הידע הטכנולוגי הדרוש. בקורס תלמדו את כל מה שצריך לדעת ובסופו תוכלו לשמש כמנהלי מחסן מקצועיים שמכירים את כל מערכות הניהול הממוחשבות.

קורס ניהול מחסן ממוחשב בדרום
בדרום ישנו שפע רב של מפעלים ובתי עסק שונים. בכל מפעל שכזה ישנו מחסן מפואר שבו עובדים מנהלים מקצועיים ומוסמכים. אם אתם נמצאים באיזור הדרום וזקוקים לקורס שכזה, וודאי תשמחו לדעת שכבר לא צריך להרחיק למרכז בשביל ללמוד את מה שדרוש. למכללת מלט"ש סניף בבאר שבע ובו נלמד קורס ניהול מחסן ממוחשב. תוכלו ללמוד את הקורס, קרוב לבית, ולחפש עבודה באחד מהמפעלים הרבים הנמצאים באיזור.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם