תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

קירור ומיזוג אויר ירושלים מוכר תמ"ת + רשיון חשמל

מותאם גם לתשלום בעזרת הפיקדון הצבאי לחיילים משוחררים

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.

היתרון הגדול של קורס קירור ומיזוג אוויר במלט"ש סניף ירושלים הוא שהוא מתבצע תחת פיקוח של משרד התמ"ת. משרד התמ"ת נחשב לסמכות הגבוהה בכל הקשור למקצועות מסוג זה וכשעל תעודת ההסמכה שלכם יש חותמת של התמ"ת, זה שווה הרבה מאוד. זה אומר שתוכלו להציע ללקוחות שלכם שירות מקצועי ואמין וכך ליהנות מעבודה רבה ומשלל אפשרויות בשוק התעסוקה. היתרון הזה הופך את הלימודים במלט"ש למבוקשים במיוחד ואם אתם חיילים משוחררים תוכלו לממן את הקורס באמצעות כספי הפיקדון הצבאי. יתרון נוסף ומשמעותי במיוחד!

קורס מבוקש למקצוע שתמיד תהיה בו עבודה
אפילו בירושלים כבר כמעט בכל בית יש מזגן אחד פחות. ככה זה כשמזג האוויר נהיה חם משנה לשנה וקשה מאוד להסתדר ללא מזגן. ומה זה אומר לגביכם? שאם אתם מחפשים מקצוע טכני שכנראה תמיד תהיה בו עבודה, קורס קירור ומיזוג אויר הוא הדרך שלכם למקצוע הזה. הקורס בסניף ירושלים מתקיים, כאמור, תחת פיקוח משרד התמ"ת וכולל תכנית לימודים מקיפה ומקצועית שנוגעת בתחומים רבים. במסגרת הלימודים תרכשו ידע תיאורטי על מזגנים ומקררים ותעברו הכשרה מעשית שתעניק לכם כלים להתמודדות עם מגוון רחב של תקלות ובעיות.

תעודת הסמכה מטעם משרד התמ"ת שפותחת דלתות רבות בשוק העבודה
בוגרי מלט"ש ירושלים שיעמדו בכל דרישות הקורס יקבלו תעודת הסמכה מטעם המכללה ובפיקוח התמ"ת. תעודה שכזו שווה הרבה בשוק העבודה והיא פותחת דלתות רבות במיוחד. תוכלו לעבוד כטכנאים שכירים בחברות שונות או כטכנאים עצמאיים שמציעים שירות אמין ומקצועי. המשכורות בתחום נחשבות למתגמלות במיוחד ולמרות שהתחרות בענף היא גדולה, יהיהי לכם יתרון גדול על פני הטכנאים האחרים (תעודה שניתנה באישור התמ"ת כמובן).

קורס טכנאי מזגנים ומקררים בירושלים לומדים רק במלט"ש!
אם עדיין לא השתכנעתם שקורס מיזוג אוויר וקירור בפיקוח התמ"ת הוא המומלץ ביותר עבורכם, אז נספר לכם מה עוד מחכה לכם בסניף ירושלים של מכללת מלט"ש: מדובר במכללה ותיקה ומנוסה שהכשירה אלפי טכנאים מצליחים שנהנים מעבודה רבה. המרצים במלט"ש מגיעים מהשטח ומלווים את התלמידים במהלך הקורס וגם לאחריו. כיתות המכללה מצוידות במיכשור טכני מתקדם שמאפשר להתנסות בתקלות "אמיתיות" כמו אלו שיחכו לכם בשטח. כך תוכלו להגיע מוכנים ולהצליח בעבודה כבר בתום הלימודים. עדיין לא השתכנעתם? בואו לפגישת ייעוץ לימודים ללא עלות ונשמח לענות על כל השאלות והתהיות שיש לכם.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם