תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

קורס טכנאי שירות מוצרי חשמל בירושלים

גם קורס טכנאי שירות למוצרי חשמל ביתיים לומדים רק במכללת מלט"ש בירושלים.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.

מכללה וותיקה ומובילה בתחומה שמציע התכנית לימודית מקיפה כולל השתלמות בתיקון מקררים! במסגרת הלימודים תרכשו כלים וידע לאיתור וטיפול במגוון רחב של תקלות על סוגי מכשירים שונים. הלימודים כוללים הרצאות פרונטליות ותרגולים מעשיים במעבדות המכללה. מתלבטים ורוצים לשמוע פרטים נוספים? בואו לפגישת ייעוץ בסניף ירושלים! נשמח לענות על כל השאלות ולספק לכם את כל המידע הדרוש.

קורס שיכשיר אתכם למקצוע מבוקש ורווחי
אנחנו יודעים שלא כל-כך קל (ואפילו מאתגר מאוד) למצוא מקצוע מבוקש ורווחי. התחרות היא קשה והמשימה של להתפרנס בכבוד הופכת קשה מיום ליום. קורס טכנאי שירות למוצרי חשמל ביתיים יאפשר לכם להתמודד בהצלחה עם האתגר ולהשתלב בקלות יחסית בשוק העבודה. מדובר במקצוע עם ביקוש רב שכנראה לא יסתיים אף פעם. אם אתם תושבי ירושלים והסביבה ומחפשים הכשרה טכנית מקיפה שפותחת דלתות בשוק התעסוקה, זה ללא ספק הקורס בשבילכם. בואו לשמוע פרטים נוספים!

צוות מרצים מנוסה שיחלוק איתכם את כל סודות המקצוע
היתרון הגדול של סניף ירושלים של מכללת מלט"ש הוא צוות המרצים המנוסה. מדובר באנשי מקצוע שמגיעים מהשטח ובקיאים בחומר כמו גם בטכניקות ובשיטות להצלחה. במסגרת הלימודים תעברו הכשרה מקיפה לטיפול ואיתור תקלות במכונות ומייבשי כביסה, מדיחי כלים, תנורים, מקררים ומוצרי חשמל ביתיים אחרים. המרצים במלט"ש ילוו אתכם גם אחרי הלימודים ויהיו זמינים לשאלות והתייעצויות.

מכללה וותיקה ומנוסה שתיתן לכם את כל התשתית להצלחה
יש הרבה מכללות טכנולוגיות בירושלים אבל כמו מלט"ש אין. נכון שאנחנו לא ממש אובייקטיביים אבל אנחנו באמת מאמינים שאנחנו מספקים לתלמידים שלנו את כל הכלים כדי להצליח. ליווי, תמיכה, עזרה בהבנת החומר ושעות רבות של הדרכה פרונטלית או תרגולים מעשיים. אין ספק שהדרך הקשה מתחילה אחרי הלימודים במציאת עבודה ואנחנו כאן עבור הבוגרים שלנו לעזרה והתייעצויות. קורס טכנאי שירות למוצרי חשמל ביתיים הוא בין הקורסים המבוקשים ביותר אצלנו ובוגרי הקורס מעידים על תכנית לימודים שמובילה להצלחה בשוק התעסוקה.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם