תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

קורסי טכנאי שירות למוצרי חשמל ביתיים בחיפה והסביבה

ההזדמנות שלכם לרכוש מקצוע מבוקש עם הרבה עבודה ומשכורות מתגמלות במיוחד

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.

תושבי חיפה והסביבה בואו לשמוע פרטים נוספים על קורס טכני שיפתח לכם דלתות רבות ושלל אפשרויות תעסוקה. מחכים לכם בסניף חיפה של מכללת מלט"ש הוותיקה והמובילה! טכנאי שירות שמטפלים בתקלות של מוצרי חשמל ביתיים נהנים מעבודה רבה, וזה בכלל לא משנה באיזה איזור בארץ הם פועלים. הרי בכל בית יש תנור, מכונת כביסה, מדיח או מוצר אחר שמידי פעם גם עלול להתקלקל. כיוון שמדובר במוצרים הכרחיים שנעשה בהם שימוש יום יומי, הביקוש לטכנאי שירות מקצועיים הוא גדול במיוחד.

זה מה שתלמדו בקורס של מכללת מלט"ש סניף חיפה
תכנית הלימודים בקורס טכנאי שירות של מוצרי חשמל ביתיים במלט"ש מקיפה במיוחד וכוללת לימוד חומר עיוני לצד תרגול מעשי במעבדות המכללה. במסגרת הלימודים תלמדו לאתר ולתקן תקלות על מגוון מכשירי חשמל ביתיים בניהם: מכונות כביסה, מדיחי כלים, מייבשי כביסה, תנורים, מקררים ועוד. תרכשו ידע וכלים ממרצים בכירים ובעלי ניסיון רב שיחלקו אתכם את כל סודות המקצוע. תכנית הלימודים מתעדכנת במקביל לשינויים הקיימים בשוק מוצרי החשמל כדי שתגיעו לשטח עם כל הידע הדרוש. נושאי הלימוד מגוונות ויחשפו אתכם לכל השיטות והאמצעים הדרושים לתפעול תקלות.

זה מה שתוכלו לעשות אחרי הלימודים בקורס טכנאי מוצרים לבנים
קורס טכנאי שירות מוצרים לבנים בסניף חיפה של מלט"ש נחשב לקורס מבוקש במיוחד משום שהוא פותח אפשרויות תעסוקה רבות. תוכלו לעבוד כטכנאים שכירים בגופים וארגונים גדולים, וכמובן שגם בתור טכנאים עצמאיים. הביקוש לאנשי מקצוע מוסמכים בתחום גדול במיוחד, מה שאומר שיש לכם סיכויים גדולים להצליח ולהרוויח. מדובר במקצוע מעניין ומאתגר שבו כל יום נראה אחרת. והכי חשוב? תזכו "להציל" אנשים רבים שהתקלקל להם מוצר הכרחי בבית. ואם עוד לא פגשתם משפחה שהתקלקלה לה מכונת הכביסה, כנראה לא פגשתם משפחה נואשת בחייכם.

זה מה שתצטרכו כדי להתקבל ללימודים וכדי לקבל תעודת הסמכה
תנאי הקבלה לקורס טכנאי מוצרי חשמל ביתיים במלט"ש חיפה דורשים 10 שנות לימוד וכן ראיון אישי על יועצי הלימודים שלנו. כדי לקבל תעודת הסמכה בסיום הלימודים תצטרכו לעבור את הבחינות בציון של 65 ומעלה, למלא את התרגילים והמשימות ולנכוח בשיעורים בשיעור של 80% לפחות. הלימודים נמשכים על פני 5-7 בהתאם לרקע שיש לכם בחשמל ואלקטרוניקה. הקורס מתאים גם למי שאין לו כל ידע בתחום!
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם