תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

קורס טכנאי סלולר באזור ירושלים

ללמוד להיות טכנאי סלולר וטאבלט בסניף ירושלים של מכללת מלט"ש

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.

יש מקצועות שנדמה שהביקוש אליהם ילך ויגבר ככל שיעברו השנים. טכנאי סלולר הוא בדיוק מקצוע כזה. בימים בהם ההתפתחויות הטכנולוגיות לא עוצרות אלא רק מאיצות, הצורך בטכנאי סלולר וטאבלטים מוסמכים הולך וגדל. אם אתם תושבי ירושלים והסביבה ומחפשים קורס מקיף ומקצועי קרוב לבית, מכללת מלט"ש היא המקום בשבילכם. הלימודים במלט"ש כוללים תכני לימוד מעודכנים, צוות מרצים בכיר ותכנית לימודים שכוללת את כל מה שצריך לדעת כדי לפתור בהצלחה מגוון רחב של תקלות במכשירי טלפון ניידים ובמכשירי טאבלט. בואו ללמוד ותתחילו לעבוד!

לימודי טכנאות סלולר וטאבלטים בירושלים והסביבה
במהלך הלימודים במלט"ש תיחשפו לחומר עיוני משמעותי שיאפשר לכם להתמקצע בתחום הסלולר. סניף ירושלים של מכללת מלט"ש פועל בהצלחה כבר שנים רבות ומציע מגוון רחב של קורסים מקצועיים, בניהם קורס טכנאי סלולר המבוקש והיוקרתי. זהו קורס מצליח במיוחד ובוגריו מדווחים על שלל אפשרויות תעסוקה ועל משכורות מתגמלות במיוחד. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולקבוע פגישת ייעוץ ללא עלות. בפגישה נסביר לכם בדיוק מה מצפה לכם בקורס ובשוק העבודה ותוכלו להבין טוב יותר האם זה מתאים לכם ועומד בציפיות שלכם.

מה לומדים בקורס טכנאי סלולר במלט"ש ירושלים?
השינויים בעולם הסלולר מתרחשים בקצב מהיר ביותר ובכל שנה אנו עדים להתפתחויות וחידושים בתחום. סוד ההצלחה של קורס טכנאי סלולר במלט"ש הוא שתכנית הלימודים מסונכרנת עם השינויים בתחום ומאפשרת לתלמידים שלנו לפתור תקלות במגוון רחב של מכשירים, חדישים לצד ישנים. הלימודים כוללים חומר עיוני על רשתות תקשורת ועולם התקשורת אך גם תרגול מעשי רחב היקף שבאמצעותו תרכשו ידע וכלים לפתרון תקלות ובעיות. מעבדות הלימוד בסניף ירושלים של מלט"ש מצוידות במכשור חדיש ומתקדם שבאמצעותו תלמדו את כל מה שצריך לדעת כדי לעסוק במקצוע בהצלחה.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי טכנאי סלולר
מי שיסיים בהצלחה לימודי טכנאות סלולר במלט"ש יוכל להשתלב במגוון משרות. ישנה האופציה של מילוי תפקידים שכירים במעבדות תיקון סלולר שונות או חברות טכנולוגיות כאלה ואחרות. המשכורות במשרות מסוג זה מתגמלות ותנאי ההעסקה הם בדרך כלל טובים ביותר. כמובן שאם תרצו לצאת לדרך עצמאית כל האפשרויות פתוחות בפניכם, ועל אף שזה לא יהיה פשוט וקל זה יכול להיות מאוד מתגמל. טכנאי סלולר עצמאים שמשיגים לקוחות רבים נהנים מהכנסות גבוהות ומעבודה מעניינת ומאתגרת.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם