תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

קורס טכנאי סלולר בחיפה והקריות

אין צורך לנסוע שעות למרכז בשביל לימודי מקצוע מבוקש!

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

קורס טכנאי סלולר בסניף מלט"ש בחיפה יאפשר לכם לרכוש מקצוע רווחי קרוב לבית. בימים בהם מכשירים סלולריים נפוצים החל מגיל צעיר מאוד, זה ברור ומובן איך הפכו טכנאי סלולר לבעלי מקצוע מבוקשים ביותר בשוק העבודה. מחפשים מקצוע עם הרבה עבודה ומשכורות מצוינות? מקצוע שיאפשר לכם להשתלב לעבודה כשכירים או לפתוח עסק עצמאי? בואו ללמוד קורס טכנאי סלולר ותתחילו לעבוד. מחכים לכם.

לימודי טכנאות סלולר וטאבלטים בסניף חיפה של מכללת מלט"ש
במהלך לימודי טכנאות סלולר במלט"ש סניף חיפה תרכשו את כל הידע והכלים כדי לעסוק במקצוע. תלמדו כיצד לתפעל ולפתור תקלות במכשירים שונים ותצאו עם תעודת הסמכה שתאפשר לכם לעבוד ולהרוויח. צוות המרצים בסניף חיפה מורכב מאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב שהתמקצעו בתחום הסלולר ובתחומי ההדרכה. המרצים ילוו אתכם לאורך הלימודים, יעניקו לכם את התמיכה הדרושה ויהיו זמינים עבורכם גם אחרי שהלימודים יסתיימו לשאלות והתייעצויות.

תכנית הלימודים בקורס טכנאי סלולר
קורס סלולר במלט"ש כולל תכני לימוד שמתעדכנים באופן ישיר עם השינויים בשוק הסלולר. במסגרת לימודי הקורס תלמדו חומר עיוני על תקשורת, סוגי תקשורת, רעשים והפרעות בתקשורת ועוד. תלמדו על סוגי רשתות ותעסקו באופן נרחב ומעשי בלימוד של פתרון תקלות במכשירי סלולר וטאבלט. זהו קורס מקיף ומקצועי שבוגריו מדווחים כי הוא העניק להם כלים פרקטיים ופתח להם דלתות רבות.

דרישות קבלה ותנאי סף לקורס
כדי להתקבל ללימודי טכנאות סלולר בסניף חיפה של מכללת מלט"ש תצטרכו להיות בוגרי 11 שנות לימוד וכן לעבור ראיון אישי שיבחן את התאמתכם ללימודים ולמקצוע. משך הקורס תלוי ברקע הטכני שתבואו איתו כאשר בעלי ידע בסיסי בחשמל ואלקטרוניקה ילמדו לאורך 5 חודשים. תלמידים ללא רקע טכני כלשהו ילמדו לאורך 7 חודשים ולאחריהם יוכלו להשתלב באופן מיידי במקצוע. כדי לסיים את הקורס בהצלחה ולקבל תעודת הסמכה תצטרכו להראות נוכחות של לפחות 80% בשיעורים ולפתור את כל המבחנים והתרגילים תוך השגת ממוצע של 60 ומעלה.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם